picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

zespół na wesele, polecicie portal?

zespół na wesele, polecicie portal?

Cześć. Czy 2-3 tysiące złotych to budżet, w którym znajdzie się profesjonalny DJ na wesele, który uświetni zbliżającą się wielkimi krokami moją imprezę?

dertus45

Posty: 7

 
W naszym przypadku DJ na wesele zainkasował kwotę zaledwie 2500 zł. Uważam, że to bardzo rozsądne wynagrodzenie, albowiem doświadczony zespół potrafiłby kosztować dwu lub nawet trzykrotnie więcej. Przynajmniej tyle zapłacili za usługi pewnego zespołu moi znajomi, którzy niedawno brali ślub.

gruszyński55

Posty: 6

 
Moim zdaniem powinniście zainteresować się tą stroną: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, jeśli interesuje Was solidny zespół na wesele. Nie powinniście być zawiedzeni :)

Meryk87

Posty: 13

 
Coraz większym uznaniem przyszłej Pary Młodej radują się usługi, jakie jest w stanie zaproponować konsultant weselny. Dzięki niemu na głowie przyszłych Nowożeńców odnajduje się wiele mniej kłopotów :-)

komspid03

Posty: 14

 
Osobiście zamawiałem dekoracje na wesele przez Internet, dzięki czemu ponieśliśmy możliwie najniższe koszty. Zamawiając je lokalnie - zapłacilibyśmy kilkukrotnie więcej.

Olafff

Posty: 6

 
Posiadam namiary na znakomitą cukiernię, która wykonuje torty weselne. Wystarczy, że dacie znać na priv, a przekażę Wam adres jej strony internetowej. Dysponują na swoim koncie niesłychanie sporo ciekawych realizacji, co możecie zweryfikować we własnym zakresie. Pozdrawiam.

Thaniell

Posty: 8

 
Zainteresujcie się tym czy w Waszej okolicy działa konsultant ślubny, bowiem uważam, iż to zawód, który ma dużą przyszłość. Coraz więcej par decyduje się na to, aby sięgnąć z usług przedstawiciela tej profesji, bowiem przerasta je ogrom kwestii organizacyjnych, które pozostają “do ogarnięcia”.

elimertyk

Posty: 19

 
Z własnego doświadczenia pragnę zaznaczyć, iż konsultant ślubny wbrew pozorom nie pobiera ponadprzeciętnie wysokiego wynagrodzenia. Na dodatek był w stanie odnaleźć dla nas nieco oszczędności na niepotrzebnych wydatkach.

Squel

Posty: 4

 
Staraliśmy się zminimalizować wydatki na dekoracje na wesele. Wszystko ze względu na fakt, iż poszczególne firmy oczekiwały za takowe irracjonalnie wysokich sum. Ostatecznie podjęliśmy decyzję, aby większość dekoracji wykonać na własną rękę :-)

Lupusx

Posty: 7

 
Uważam, iż wynajem auta do wesela to bardzo dobrze rozwiązanie, gdyż zapłacicie maksymalnie kilkaset złotych, a najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie uświetniony również dzięki podróży ekskluzywnym autem. Stawki potrafią być zróżnicowane :-)

labuh

Posty: 9