picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

kalkulator BMI, gdzie szukać ?

kalkulator BMI, gdzie szukać ?

Znacie może strony, na której znajdę kalkulator BMI? Czy warto korzystać z tego typu kalkulatorów. Wydaję mi się, iż mam na nieszczęście nadwagę.

MBsmoke

Posty: 1

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co bardzo źle wpływa na nasze zdrowie.

bezMama

Posty: 2

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednakże nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują porządnych obliczeń.

labuh

Posty: 7

 
Kalkulator BMI używa się, jeżeli chcemy zbadać, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to wykonać samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

Klara323

Posty: 3

 
Musisz sprawdzić sobie idealne tętno bieganie. Jest to niesłychanie dobre dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

Klara323

Posty: 4

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest bardzo dużo informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wtedy trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

3czex

Posty: 8

 
Jeżeli chodzi o kalkulator BMI to odnajdziesz go właśnie na tej stronie inertentowej https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI. Strona jest właśnie stworzona dla ludzi, jakie uprawiają sport. Można na niej odszukać również inne kalkulatory, a także ważne informacje na temat biegania.

Kidi

Posty: 17

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, wobec tego należałoby sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niezwykle wiele informacji na ten temat, więc należałoby sobie przeczytać.

Olafff

Posty: 6

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na mnóstwo stronach możesz odszukać dużo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

piXel23

Posty: 22