picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

producent domów z drewna, poszukuję

producent domów z drewna, poszukuję

Czy opłaca się stawiać dom z bala? Widziałem taki u sąsiada, ale nie wiem czy nie postawić murowanego. Jakie macie zdanie o tym? Czekam na odpowiedzi.

PaweL

Posty: 1

 
Jeżeli chodzi o wyliczenie kosztów budowy domów z drewna to można to wykonać na stronie https://wondorf.net/pl/log-wooden-house-calculator. Mają tutaj przygotowany kalkulator gdzie zaznacza się różne opcje projektu.

090913123

Posty: 3

 
Trzeba przejrzeć różne projekty domów z bala, a wtedy prościej będzie coś pod swoje wymagania dopasować. Każdy ma różne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, natomiast jeśli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o sporo większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

12erBis

Posty: 5

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem usatysfakcjonowany. Projekty, które przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, niemniej jednak może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super propozycja, zatem z niej szybko skorzystałem.

xacax

Posty: 4

 
Posiadamy dom z bala parterowy i był bardzo tani. Wybrałem bale toczone o grubości dwadzieścia centymetrów. Z tego, co wiem to można mieć cieńsze, ale i grubsze. Najgrubszy, jeśli dobrze pamiętam ma trzydzieści dwa centymetry, ale wtedy już cena jak dla mnie jest wysoka. Oferta jest bardzo dobrze przygotowana.

Black_Riot

Posty: 2

 
Dzisiaj można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

Wygodniś22

Posty: 2